O firmie

Workspace01  

Nazwa marki to zabawa słowem; jest hybrydą angielskiego wyrazu cinder i wyrażenia sin there. Ma to zdecydowane konotacje z ksywką, jaką swojego czasu nadał mi brat. Z czasem wszystkie moje kreacje zaczęliśmy nazywać popiołkami. W ten sposób powoli w mojej głowie wykluła się nazwa, która nie tylko podoba mi się brzmieniowo, ale jest rownież dostosowana do zagranicznego rynku.

Cinthere Clothing to jednosobowa działalność rękodzielnicza. Oznacza to, że za pomysł, wykrój, realizację, dobór materiałów, sesje zdjęciowe, zarządzanie social media i sklepem oraz księgowość i kontakt z klientem odpowiadam sama :O ;) ! No dobra... mam jeszcze jednego męskiego modela. Dziękuję!

Tworzę ubrania mody alternatywnej dla ludzi z mocnym poczuciem indywidualizmu, którzy lubią ubierać się unikatowo.

Cały asortyment dostępny na stronie jest wykonany tylko i wyłącznie przeze mnie. Każda sztuka jest niepowtarzalna, co oznacza, że każdy projekt jest ściśle limitowany do jednego egzemplarza i nigdy więcej go nie powielam.

Przeciwstawiam się masowej produkcji, toksycznym substancjom i niemoralnemu rynkowi pracy, który najczęściej polega na wykorzystywaniu pracowników przez wielkie odzieżowe marki. Dlatego staram się używać jak najwięcej ekologicznych materiałów i wyprodukowanych w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl