Pytania i odpowiedzi

Twoje ubrania określasz mianem "rękodzieło" i "ściśle limitowane do jednej sztuki"? Co to w praktyce oznacza?

Cały asortyment dostępny w sklepie jest wykonany przeze mnie w jednym egzemplarzu i w jednym rozmiarze. W momencie kiedy dany produkt zostaje sprzedany, znika ze sklepu na zawsze. Pewnym wyjątkiem są moje rytualne tuniki/sukienki/bluzy, które odszywam dość regularnie, ALE za każdym razem z innych tkanin/dzianin, z innymi detalami, wykończeniem etc., czym nadaję im indywidualny charakter.

 

Twoje ubrania są za drogie! Dlaczego nie zredukujesz cen?

Niestety nie stać mnie na sprzedawanie ich po niższej cenie. Koszty produkcji (tkaniny, nitki, ćwieki, nity, prąd, woda, PODATKI etc.) to ok. 50% finalnej ceny.

 

Dlaczego ceny w twoim sklepie mają takie dziwne końcówki?

Podstawową walutą, w której wystawiam ubrania na sprzedaż jest EUR, dlatego też po automatycznym przewalutowaniu na PLN ceny produktów wyglądają tak, a nie inaczej.

 

Naprawdę pracujesz sama?

Jedyną osobą fizycznie i psychicznie zaangażowaną w CINTHERE CLOTHING - oprócz mnie - jest mój męski model. Nie tylko pozuje w moich ubraniach, ale jest też często autorem moich zdjęć (głównie plenerowych), a także największym wsparciem od samego początku! ALE nie jest on firmowym pracownikiem i nie pomaga mi w szyciu.

 

Często zasłaniasz twarz. Dlaczego?

Niemalże 100% zdjęć to prezentacja ubrań, które sprzedaję. Pokazywanie twarzy nie jest moją strefą komfortu, a social media traktuję jako działalność firmową, a nie prywatny profil. Dotyczy to także większości ujęć z pracowni - czyli momentów, kiedy zwykle pracuję w rozciągniętych dresach ze skrajnie przekrwionymi oczami np. po 10 godzinach przy maszynach. Poza tym na moich kontach IG czy FB można znaleźć mnóstwo zdjęć z moją twarzą, wystarczy poszukać... ;)

 

Gdzie pracujesz?

Warszawa.

    

Przyjmujesz zwroty?

Zapraszam do zakładki "Regulamin".

 

Produkt jest sprzedany, kiedy będzie ponownie dostępny? 

Nie będzie. Nie powielam swoich projektów i jest to jedno z głównych założeń mojej działalności. Jedynie bluzy/tuniki/sukienki z rytualnymi kapturami pojawiają się w miarę regularnie w moim sklepie - za każdym razem w nieco innej odsłonie (różne detale, wykończenie, krój, tkanina, dzianina etc.).

 

Przyjmujesz zamówienia prywatne?

Unikam przyjmowania zamówień prywatnych "na odległość" ze względu na pomyłki pomiarowe. Jeśli mieszkasz w Warszawie i masz jakiś fajny pomysł na unikatowe ubranie - zapraszam do mojej pracowni! ;) 

 

Jestem modelem/muzykiem/bloggerem/vloggerem/mam profil na IG. Możesz wysłać mi swoje ubranie za darmo, a ja w zamian będę cię promować?

Nie. Nie proszę nikogo o wykonywanie jego pracy za darmo dla mnie i nie chcę, by mnie o to proszono. Jestem małym jednoosobowym biznesem; nie korzystam z zewnętrznych szwalni, za każdy kawałek materiału płacę z własnej kieszeni.  Dużą część tego, co zarabiam na sprzedaży w sklepie, przeznaczam na odszywanie kolejnych kolekcji. Równie dobrze pieniądze, które musiałabym wydać na podarowanie komuś ubrania za kilka zdjęć na IG, mogłabym wydać na profesjonalną reklamę. Niestety obecnie tzw. barter przestał być totalnie opłacalny, bo Internet jest przesiąknięty do oporu sesjami modowymi.

 

Potrzebujesz modela/modelki?

Nie.

 

Jak często w sklepie pojawiają się nowe produkty?

Zwykle odszycie nowej kolekcji zajmuje mi od jednego do półtora miesiąca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl