Pytania i odpowiedzi

1. Jak wiele osób stoi za marką Cinthere Clothing?

Jest to jednoosobowa działalność rękodzielnicza, co oznacza, że w procesie produkcji - od pomysłu po wykonanie - uczestniczy tylko jedna osoba. Dlatego też moje produkty są unikatowe i ściśle limitowane w sklepie do 1 sztuki dla każdego projektu.

2. Czy szyjesz ubrania na zamówienie?

Tak, ale nie przyjmuję wszystkich zleceń - muszę czuć pomysł, aby móc przekształcić go w materię. Nie wykonuję tych części garderoby, których po prostu nie lubię lub nie są w moim stylu np. spodni z wysokim stanem (zwyczajnie ich nie lubię ;) !!!).

3. Czy powielasz te same projekty?

Nie, choć niektóre projekty bywają do siebie bardzo podobne lub mają ten sam wykrój. Zawsze jednak różnią się jakimś detalem - wykończeniem, użytą tkaniną, ćwiekami etc. Wyjątek stanowią zamówienia prywatne - tutaj działam wedle życzeń klienta/klientów.

4. Jak szybko wysyłasz paczkę po otrzymaniu zamówienia?

Zwykle jest to kolejny dzień roboczy. 

5. Kiedy otrzymam zamówienie?

W Polsce wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej zwykle zajmuje do 3 dni; zawsze nadaję paczki priorytetowe.

6. Co to jest PayPal?

Jest to serwis umożliwiający dokonywanie transakcji płatniczych w różnych walutach. Posiadanie takiego konta jest całkowicie darmowe; koszty użytkowania ograniczają się do strat na przewalutowaniu wg kursu PayPala. Więcej informacji tutaj: https://www.paypal.com :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl